Home / Novinky / Tepovanie Bratislava Staré mesto

Tepovanie Bratislava Staré mesto

Trpíte alergiami alebo si potrpíte na dokonalú hĺbkovú čistotu vo Vašej domácnosti? V tom prípade je tu čas pre náš tím pracovníkov, ktorí sú vyškolení na úplné hĺbkové čistenie. Či chceme alebo nechceme v matracoch a posteliach, na ktorých pravidelne spávame bez nášho vedomia „chováme“ rôzne mikroorganizmy, ktoré v matracoch nemajú čo robiť a spôsobujú nejeden druh alergických reakcií. Problémom s dýchaním a rôznymi alergiami môžu trpieť už najmenší a nejeden krát sme s hĺbkovým čistením nastúpili až po opakovaných návštevách klientov v nemocnici.

Naša spoločnosť Verve, s.r.o. sídli v meste Bratislava v mestskej časti Staré mesto a preto vie veľmi promptne reagovať či už na zákazníkov priamo v Starom meste alebo v širšom okolí. Je veľmi pravdepodobné, že pokiaľ sa s nami spojíte v doobedňajších hodinách, budeme vedieť zareagovať do 14 minút po Vašom telefonáte. V prípade, že pôjde o tepovanie menšieho rozsahu, sme mnohokrát schopní, vykonať tepovanie ešte v daný deň.

Tepovanie a hĺbkové čistenie je dôležité vykonávať najlepšie minimálne 1 krát ročne. Ideálnym intervalom je tepovanie a hĺbkové čistenie 2 krát do roka. Pre našich zamestnancov, je vždy úsmevné vidieť preľaknutých klientov, ktorí vidia čo všetko náš tepovací extraktor vysal z ich matracov, postelí a sedacích súprav. Tzv. produkt, ktorý vysajeme je vždy nepriehľadný, zakalený a vyzerá ako čerstvo nabratý z mláky pod oknami.

Postup pri hĺbkovom sa skladá z 3 krokov:

V 1 kroku nanesieme čistiacu chémiu, ktorú nakupujeme priamo od výrobcov a v bežných obchodoch je nedostupná. Chémiu necháme pôsobiť na látku a za pomoci kefy dôkladne prejdeme každý kúsok sedačky, matraca či postele. Kombináciou pôsobenia čistiacej chémie a priameho kontaktu kefy sa odstránia i posledné odolné nečistoty.

V 2 kroku následne za pomoci parného čističa a vhodného nástavca naparujeme celú požadovanú plochu. Para preniká do hĺbky a zabíja nežiaduce mikroorganizmy.

V poslednom kroku použijeme tepovací extraktor, ktorý vysaje všetky nazbierané nečistoty z predchádzajúcich dvoch krokov.

Verím, že Vás postup hĺbkového čistenia zaujal a budete mať záujem o demonštrovanie postupu priamo u Vás doma.

Tím Verve

Top