Home / Novinky / Hľadám upratovačku do domácnosti

Hľadám upratovačku do domácnosti

Hľadám upratovačku do domácnosti

Upratovanie – nie pre každého je táto činnosť spojená s pôžitkom a chuťou, u nás vo Verve je, našťastie, upratovanie nie len obľúbené ale i žiadané. Mnohí, aj napriek chuti a vôli poriadne upratať, na každodenné či týždenné zametanie, vysávanie, čistenie či umývanie nemajú čas. Majú preto dve možnosti, buď budú žiť v neporiadku alebo im bude upratovať niekto iný.

V dnešnom blogu rozoberieme práve druhú možnosť. Upratovať k nám domov bude chodiť niekto iný. Položme si preto základnú otázku, kto iný k nám bude chodiť upratovať, buď to bude mamina, suseda, prípadne sa v okolí roznesú letáky. V prípade susedy, či sprostredkovania človeka cez letáky hrozí mnoho rizík. Hneď ako prvé Vás napadne krádež, následne poškodenie interiéru, prípadne nedostatok vedomostí ako a ktorú vec vyčistiť. Kľudne sa to môže stať, napriek tomu aj nemusí. V prípade upratovania cez upratovaciu spoločnosť nám hrozí to isté avšak sú dva rozdiely.

  1. Spoločnosť Verve s.r.o. (a niektoré ďalšie firmy) vyberajú zamestnancov na základe pohovorov, následne ich zaškolia a nakoniec minimálne dva mesiace chodia s vedúcimi pracovníkmi po generálnych upratovaniach (novostavby) kde ich máme pod drobnohľadom. Cez tento očistec prejde 1/3 uchádzačov avšak len tak dokážeme garantovať kvalitu.
  2. Spoločnosť Verve s.r.o. zamestnancov platí nadštandardne, hodinový plat panej v domácnosti sa začína na 4,50 EUR v tzv. čistom. Dokážeme si dovoliť kvalitných ľudí.
  3. Máme skvelé poistenie voči zodpovednosti za škodu, ktoré sme zatiaľ za 7 rokov fungovania nepoužili.
  4. Používame čistiace prostriedky, určené pre profesionálov. Sú niekoľkokrát účinnejšie ako komerčné prostriedky z hypermarketov. Dnes Vám dokážeme odstrániť aj stalaktity z batérie do dvoch hodín.
  5. Nemusíte viac riešiť medziľudské vzťahy a hanbiť sa povedať pani upratovačke, že posledné upratovanie bolo niečo nevyčistené. Stačí napísať email a my to vyriešime za Vás a spôsobom ktorý neurazí pani upratovačku.
  6. Nemusíte byť doma, spíšeme s Vami preberací protokol o prevzatí kľúčov a zodpovednosť za nehnuteľnosť preberáme my. Taktiež prichádza do úvahy možnosť, že pani upratovačka príde, keď budete na odchode a potom už len zabuchne dvere.

Možno sa Vám zdá, že piaty bod je mimo mysu, avšak bežne sa nám stáva, že klient si vytvorí s našim pracovníkom vzťah, pričom mu viac nedokáže povedať negatívne poznámky k výkonu upratovania.

Pevne verím, že Vám tento článok bol nápomocný pri výbere možností pravidelného upratovania domácností. Želáme Vám veľa šťastia, predsa len, medzi najkrajšie pocity patrí prísť do upratanej domácnosti.

Tím Verve

Top