Home / Novinky / Celoročné alergény

Celoročné alergény

Peľový kalendár na tento rok skončil. Ale existujú aj iné alergény, ktoré spúšťajú alergiu dýchacích ciest a v našom bezprostrednom okolí sa vyskytujú celoročne – prach, plesne, roztoče a zvieracie alergény ako sliny, moč, srsť či perie. Reakcia na tieto alergény sa nazýva celoročná alergická nádcha.

Tieto alergény sa bežne vyskytujú najmä v domácnostiach, ale aj na pracovisku. Teda každodennému kontaktu s nimi sa veľmi ťažko predchádza. To však nie je dôvod nato, aby sme ich ignorovali. Na možné dôsledky neustáleho vystavovania sa alergénom sme upozornili v článku Nepodceňujte alergiu. Pri liečbe alergií je kľúčové odstránenie alergénov z okolia alebo zmena prostredia.

Kto si však môže dovoliť len tak prestať pracovať a na nejakú dobu odísť z domu? Málokto. Preto je lepšie prikloniť sa k jednoduchšej možnosti a pravidelne odstraňovať celoročné alergény.

V tom vám môžeme pomôcť. Naše služby tepovania kobercovtepovania sedačiektepovania matracovupratovania domácností alebo kancelárií a dezinfekcie parou vaše okolie zbavia všetkých celoročných alergénov, ktoré môžu škodiť vám a vašim blízkym. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Tím Verve

Top